Kurumsal

1967 yılında ÇAVUŞOĞLU ismi altında ticari hayatına başlamış olan firmamız otomotiv ve petrol ürünleri alanlarında faaliyetlerine devam ederken 1970′li yıllarda ise bims maden ocakları işletmeciliği ile NEVŞEHİR ili ve ülke genelinde tekstil,kimya ve inşaat sektöründe bims madeninin tanıtımı ve kullanımında ilkleri gerçekleştirerek faaliyetlerini sürdürmüştür.

Firmamız istikrarlı ve dürüst çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek en son teknolojiye sahip 2.200 metrekare kapalı ve 40.000 metrekare açık alanda tamamen bilgisayar kontrollü günlük bims blok ve asmolen üretimi 80.000 adet/gün, parke taşı üretimi 4.000 metrekare/gün üretim yapan fabrikamız SÜPHAN BİMS ismi ile hizmet vermektedir.

Firmamız çalışmalarını teknoloji ve kalite artırma ilkeleri çerçevesinde CE, TSE, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesini alarak üretimini devam ettirmektedir. Firmamız önümüzdeki yıllarda sektördeki çalışmalarını geliştirerek devam edecektir. SÜPHAN BİMS faaliyetlerini hep ileri taşıma düşüncesiyle ilkelerinden ödün vermeden sürdürecektir.

Get the Flash Player to see this content.

line
footer
Elegantthemes tarafından geliştirilmiştirWordpress'le güçlendirilmiştirBizi Facebook ile takip edebilirsinizBizi twitter ile takip edebilirsinizBizi Friendfeed ile takip edebilirsinizBizi Linkedin ile takip edebilirsinizBizi Vimeo ile takip edebilirsinizBizi Technorati ile takip edebilirsinizBizi Digg ile takip edebilirsinizBizi Delicious ile takip edebilirsinizBizi Stumbleupon ile takip edebilirsinizBizi Rss ile takip edebilirsiniz